Wybór idealnego zestawu n
powrót do szkoły

Dowiedz się więcej o naszych produktach i zyskaj szansę na wygranie wspaniałych nagród!

Niezależnie od tego, czy zaczynasz studia, czy kończysz ostatni semestr, posiadanie niezawodnego komputera jest koniecznością. Przy tak wielu opcjach może być trudno określić, który komputer odpowiada Twoim potrzebom, dlatego przygotowaliśmy przegląd niektórych najlepszych opcji. 


Omówimy DRAM do gier, dyski SSD, urządzenia peryferyjne, komponenty i nie tylko, więc możesz mieć pewność, że dostajesz dokładnie to, czego potrzebujesz, aby odnieść sukces!

Specjalny powrót do szkoły

ADATA GAMMIX S50 Lite 512GB M.2 PCIe Gen4 NVMe
ADATA Gammix D20 16GB (2x8GB) 3200MHz CL16
ADATA SD600Q 480GB USB 3.2 Gen. 1 Czarny
ADATA GAMMIX S11 Pro 512GB M.2 PCIe NVMe XPG
ADATA HD710 PRO 2TB USB 3.2 Gen. 1 Czarny

Zbuduj niedrogi zestaw

Wentylator ADATA XPG Vento 120 Pro PWM
Dysk ADATA Swordfish 1TB PCIe Gen3x4 M.2 2280 Solid State Drive
ADATA 16GB (2x8GB) 3200MHz CL16 XPG Gammix D10
ADATA Ultimate SU750 SSD 2,5" 512GB SATA 550/520MBs TLC 3D ASU750SS-512GT-C

Konfiguracja marzeń dla gracza

XPG Defender Pro Czarna
XPG Summoner (RGB, CHERRY MX SILVER)
ADATA 1TB M.2 PCIe Gen4 NVMe GAMMIX S50 Lite
Dysk SSD ADATA Ultimate SU800 512 GB 2.5" SATA III

Urozmaić swoją szkolną rzeczywistość

ADATA SE800 512GB USB 3.2 Gen. 2
Dysk zewnętrzny ADATA HDD HD710 2 TB

Zagraj w memory i zdobądź wspaniałą nagrodę!

Oto kilka ekscytujących rzeczy, które przygotują Cię do powrotu do szkoły. Zapamiętaj te przedmioty, zagraj w memory i zyskaj szansę na wygranie wspaniałych nagród!

Jak wygrać?

Graj dalej!

Nagrody

Pierwsza nagroda


Druga nagroda

Trzecia nagroda 

Recenzje produktów

XPG Defender PRO / TEST / Cicho i przestronnie
Dzisiaj zapraszam was na test ciekawej obudowy XPG Defender PRO. Konstrukcja wydaje się być przemyślana a do tego przestronna.Jednym z jej atutów jest możliw...
Test obudowy XPG Defender Pro
XPG Defender Pro w wersji białej świetnie wygląda na renderach. Także sama specyfikacja wskazuje na ciekawą konstrukcję. Ale czy na pewno jest ona warta swojej ceny?
Test obudowy XPG Defender Pro
XPG Defender Pro to jedna z ciekawszych konstrukcji na rynku. Czy dobra specyfikacja przełoży się na niezłe wyniki w testach?
XPG Defender Pro - recenzja. Przestronna i przewiewna
Test wentylatora XPG Vento Pro 120 PWM
XPG Vento Pro 120 PWM to stosunkowo drogi 120 mm wentylator. Czy jego cena znajdzie uzasadnienie w wydajności i kulturze pracy?
 • Regulamin

  1. Konkurs online „Choosing the Perfect Back to College Set Up” rozpocznie się 31 sierpnia o godzinie 00:01 i zakończy 20 września 2021 o godzinie 23:59.
  2. ADATA ogłosi zwycięzcę i wyróżnienia w dniu 30 września 2021 r. na naszej stronie internetowej. Nagrody zostaną wysłane do 30 października.
  3.  W razie sporów dotyczących zakwalifikowanych wpisów firma ADATA pozostawia sobie prawo do podjęcia ostatecznej decyzji.
  4. Nagrody zależą od dostępności. Nagrody są niezbywalne i niewymienialne na gotówkę, chyba że zostało to określone inaczej. Jeśli firma ADATA nie będzie mogła zapewnić określonej nagrody, zastrzega sobie prawo do przyznania według własnego uznania innej.
  5. Firma ADATA nie ponosi odpowiedzialności za niedokładność jakichkolwiek informacji i/lub szczegółowych danych osobowych lub kontaktowych zapewnianych przez uczestników, a także za żadne błędy lub straty, których uczestnicy mogli doświadczyć w wyniku tych niedokładności.
  6. Niniejsze warunki i postanowienia podlegają oraz są rozumiane i interpretowane zgodnie z prawem Tajwanu (Republika Chińska), a uczestnicy wyrażają zgodę na poddanie się wyłącznej jurysdykcji sądów rejonowych w Nowym Tajpej na Tajwanie.
  7. Firma ADATA powiadomi zwycięzców po ich wybraniu i ogłoszeniu. Brak odpowiedzi zwycięzcy na powiadomienie w czasie 2 tygodni zostanie uznany za zrzeczenie się nagrody, która tym samym przepadnie. W takim przypadku firma ADATA zastrzega sobie prawo do wybrania nowego zwycięzcy danej nagrody w jakikolwiek sposób, jaki według własnego uznania firmy ADATA będzie odpowiedni i sprawiedliwy.
  8. Firma ADATA zastrzega sobie prawo do zmiany, poprawy, usunięcia, edycji, dodania i/lub wycofania niniejszych warunków i postanowień oraz nagród w dowolnym czasie i bez uprzedniego powiadomienia. W takim przypadku firma ADATA nie będzie ponosić żadnej odpowiedzialności względem jakiegokolwiek uczestnika.
  9. Uczestnicy potwierdzają i zgadzają się, że wszystkie pisemne i zapewniane informacje mają być dokładne. Jeśli jakiekolwiek informacje okażą się nieprawdziwe, niedokładne lub niepełne, uczestnik zostanie zdyskwalifikowany. Jeśli firmie ADATA lub innej wyrządzona zostanie szkoda, osoba za nią odpowiedzialna zostanie pociągnięta do odpowiedzialności karnej. Firma ADATA nie ponosi żadnej odpowiedzialności prawnej za nierzetelne lub niewłaściwe informacje zapewniane przez uczestników. Wydarzenie nie jest sponsorowane, administrowane ani popierane przez serwis Instagram oraz inne serwisy z nim powiązane.
  icon_BackToTop